-

Dovolená Kyra Panagia - hotely

Albatros

Náhled objektu Albatros, Kyra Panagia, ostrov Karpathos, Řecko
Poleťe na dovolenou k moři do oblíbeného letoviska Kyra Panagia a na ubytování v hotelu Albatros budete skutečně jen kousek od pláží a dalších míst na Karpathosu, která jsou ke koupání v místním prohřátém moři ideální

Blue Waves

Náhled objektu Blue Waves, Kyra Panagia, ostrov Karpathos, Řecko
Vybavení:
Turisty vyhledávaný Studio / Apartmán Blue Waves je perfektní možností, jak v prázdninovém resortu Kyra Panagia prožít za přiznivé ceny pohodovou a samozřejmě odpočinkovou letní dovolenou a strávit u moře na Karpathosu příjemný čas relaxace

Kyra Panagia

Náhled objektu Kyra Panagia, Kyra Panagia, ostrov Karpathos, Řecko
Vybavení:
Využijte aktuální možnosti a poleťe na ubytování do aparthotelu Kyra Panagia, kde si můžete v resortu Kyra Panagia na Karpathosu bez omezení užívat skvělého času plného slunce, příjemně vyhřátého moře, rozpálených páží a především spousty pohody a odpočinku

Dovolená Kyra Panagia - informace

Kyra Panagia je malou vesničkou na východním pobřeží ostrova Karpathos, která leží necelých 10 kilometrů severně od hlavního města Pigadia. Celé letovisko je situováno okolo písečné pláže, která má na délku něco málo přes 100 metrů a její šířka se pohybuje kolem 40 metrů.

Dovolená Kyra Panagia - fotografie

V její těsné blízkosti bylo vybudováno několik menších hotelů a spolu s dvěma kavárnami je to vše, co Kyra Panagia nabízí z pohledu turistické vybavenosti. Je tak ideálním místem pro prožití dovolené v Řecku pro všechny turisty, kteří si chtějí užít klidu, pohody a strávit svůj volný čas na ostrově Karpathos v odlehlém letovisku, kde nebudou ničím a nikým rušeni.

Pláž Kyra Panagia klesá do průzračně čistých vod Egejského moře jen pozvolna a tak je dovolená v tomto prázdninovém středisku vhodná i pro rodiny s malými dětmi, neboť se rodiče nemusejí obávat pustit své ratolesti na pláži v Kyra Panagia samotné do vody.

Dovolená Kyra Panagia - fotografie

Kyra Panagia se nalézá více než 20 kilometrů severně od mezinárodního letiště, takže při příletu je potřeba počítat s více než půl hodiny trvajícím transferem. Silnice, spojující letiště a toto letovisko, se totiž klikatí podél pobřeží, kde mají cestující během jízdy nádherný výhled na okolní moře.

Kam jinam na Karpathosu na dovolenou?

Kyra Panagia není jediným místem, kde se dá prožít na Karpathosu příjemná dovolená a turisté sem přilétají relaxovat a užít si slunce a moře. Aktuálně si s námi můžete odletět odpočinou na dovolenou do Řecka i na následujících místech: Amoopi, Aphiartis (Afiartis), Arkasa, Finiki, Lakki (Karpathos), Lefkos, Pigadia.

Další sekce katalogu Kyra Panagia, ostrov Karpathos

Dovolená se slevou na poslední chvíli v letovisku Kyra Panagia, která je právě teď v nabídce, je k nalezení v sekci last minute Kyra Panagia. Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do střediska Kyra Panagia jsou prezentovány v sekci Kyra Panagia first minute.