Hotel Lara, Lourdas

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Lourdas

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Slevy a výhody:
AKCE 10.000 Kč IHNED NA VAŠI DOVOLENOU
Platí pro autokarové nebo letecké zájezdy. Bližší podmínky akce naleznete na www.kovotour.cz. Objednejte zájezd pomocí odkazu "Objednat".

Poloha:
Rodinný hotel Lara se nachází v letovisku Lourdas, v jižní části Kefalonie. Hotel nabízí panoramatické výhledy na Jónské moře a naproti ležící ostrov Zakyntos. V jeho pozadí se tyčí Mount Ainos, což je nejvyšší hora Kefalonie s nejvyšším bodem 1628 m. Od letiště je hotel vzdálen cca 13km.

Vybavenost:
Recepce, restaurace, lobby bar, TV místnost, internetový koutek, venkovní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma), zahrada, gril, deskové hry.


Ubytování:
Dvoulůžkové pokoje s balkónem s možností až jedné přistýlky. Klimatizace (příplatek 3 EUR/pokoj/den), vlastní soc. zařízení, sat. TV, chladnička, trezor.

Stravování:
Snídaně formou bufetu.

Pláž:
Pověstná pláž s bílým pískem se nachází pouhých 200 m od hotelu. Možnost vodních sportů (za poplatek)

Cena za osobu zahrnuje:
10/11x ubytování, 10/11x snídani, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový a emisní poplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.

Cena nezahrnuje:
pojištění léčebných výloh vč. pojištění storna zájezdu, DOPORUČUJEME dokoupení - 490 Kč osoba nad 18 let, 390 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz)

Poznámka:
příplatek za neobsazené lůžko +12 990 Kč/os.

Další ubytovací kapacity v letovisku Lourdas

Hotel Lara není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Lourdas se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kefalonii i v následujících objektech střediska Lourdas: Milos.