Hotel Regina Dell Acqua, Skala

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Skala

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Regina Dell Acqua - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace, fitness, wellness, bezbariérový objekt
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu
Pojištění Basic ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.

Poloha
Regina Dell Acqua Resort se nachází v oblíbené oblasti Skala přímo u pláže a nabízí tak výborné podmínky pro klid a relaxaci. Vedlejší pláž Mounda beach je vzdálena asi 45 minut chůze.

Popis hotelu
Luxusní hotel Regina Dell Acqua Resort je právem označován jako královna Kefalonie. Vstupní hala je obložena nádherným mramorem, dřevem, kamenem a ve všech pokojích se hosté budou cítit téměř královsky. Ubytování je vhodné také pro handicapované klienty.

Pláž & Bazény
venkovní bazén s jacuzzi, dětský bazén, pool bar, snac bar na pláži, přímo u pláže

Vybavení hotelu
konferenční místnost, fitness, kadeřnictví, kosmetika, masáže

Ubytování
klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, LCD/TV, internetové připojení, minibar, trezor, vybavení pro přípravu kávy a čaje, balkón nebo terasa

Stravování
snídaně, možnost dokoupení polopenze

Sport & zábava
fitness, vodní sporty na pláži

Aktivity pro děti a juniory
dětský bazén

Internetové připojení
wifi připojení ve veřejných prostorách bez poplatku

Relaxace & Wellness
kadeřnictví, kosmetika, masáže

Popisy pokojů
Dvoulůžkový pokoj výhled do zahrady / na moře / v přízemíKlimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, balkón. Výhled do zahrady, na moře nebo s umístěním v přízemí. Max. obsazenost 3 osoby.

Cena zahrnuje
ubytování se stravováním dle popisu,leteckou dopravu Praha - Kefalonia- Praha s váhovým limitem zavazadla 15 kg,letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,asistenci delegáta,základní pojištění ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje
transfery

First minute
Právě dnes SLEVA až 13,2%
(při úhradě 50 % z ceny zájezdu do 8.4.2017)

Další ubytovací kapacity v letovisku Skala

Hotel Regina Dell Acqua není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Skala se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kefalonii i v následujících objektech střediska Skala: Apostolata Island Resort & Spa, Asteris, Mareblue Apostolata Resort & Spa, Porto Skala, Summer Sun, Tesoro Blu & Spa.