-

Dovolená Skala - hotely

Apostolata Island Resort & Spa

Náhled objektu Apostolata Island Resort & Spa, Skala, ostrov Kefalonia, Řecko
Vybavení:
Poleťe na dovolenou k moři do oblíbeného letoviska Skala a na ubytování v hotelu Apostolata Island Resort & Spa budete skutečně jen kousek od pláží a dalších míst na Kefalonii, která jsou ke koupání v místním prohřátém moři ideální

Mareblue Apostolata Resort & Spa

Náhled objektu Mareblue Apostolata Resort & Spa, Skala, ostrov Kefalonia, Řecko
Turisty vyhledávaný Hotel Mareblue Apostolata Resort & Spa je perfektní možností, jak v prázdninovém resortu Skala prožít za přiznivé ceny pohodovou a samozřejmě odpočinkovou letní dovolenou a strávit u moře na Kefalonii příjemný čas relaxace

Porto Skala

Náhled objektu Porto Skala, Skala, ostrov Kefalonia, Řecko
Využijte aktuální možnosti a poleťe na ubytování do hotelu Porto Skala, kde si můžete v resortu Skala na Kefalonii bez omezení užívat skvělého času plného slunce, příjemně vyhřátého moře, rozpálených páží a především spousty pohody a odpočinku

Summer Sun

Náhled objektu Summer Sun, Skala, ostrov Kefalonia, Řecko
Vybavení:
Ubytujte se během turistické sezóny i mimo ni v prázdninovém středisku Skala, kde se nachází Penzion Summer Sun, a odkud vám cesta k vodě zabere jen chvíli, takže skvělá dovolená u moře na Kefalonii vám může začít prakticky ihned po příletu

Tesoro Blu & Spa

Náhled objektu Tesoro Blu & Spa, Skala, ostrov Kefalonia, Řecko
Dovolená v hotelu Tesoro Blu & Spa určitě potěší všechny milovníky lenošení na lehátcích u hotelových bazénů či pod slunečníky na plážích u šumících vln moře a svůj pobyt si ve středisku Skala na Kefalonii určitě náležitě vychutnají a užijí

Dovolená Skala - informace

Vesnička Skala na jihovýchodním cípu ostrova Kefalonia patří k tomu nejlepšímu, co může tento řecký region turistům pro dovolenou v Řecku nabídnout. Do prázdninového resortu Poros se turisté z letoviska Skala dostanou po 10 kilometrech jízdy podél pobřeží a směrem na sever, ve vzdálenosti něco málo přes 50 kilometrů, leží hlavní město ostrova Argostoli. A tak turisté, kteří přilétají na Kefalonii prožít svou dovolenou právě do resortu Skala, musí počítat s více než hodinu trvajícím transferem z letiště k jejich hotelům.

Dovolená Skala - fotografie

Turistická vybavenost prázdninového střediska Skala je na vysoké úrovni. Tradiční taverny a též moderní restaurace zvou turisty na vynikající pokrmy z plodů moře, jídla ze středomořské kuchyně, ale také na stravu, na kterou jsou zvyklí ze svých domovských zemí. K návštěvě láká i několik kaváren a barů, které se nacházejí nejčastěji přímo u zdejší pláže. V centru vesničky Skala je otevřen supermarket, kde si turisté mohou nakoupit vše, co potřebují pro prožití příjemné dovolené.

I když je Skala velmi dobře vybavená, nepatří mezi rušná letoviska, a tak je skvělým místem pro dovolenou všech turistů, co si na Kefalonii přiletěli užít zejména klidu a pohody, a současně chtějí prožít svůj čas volna a odpočinku v letovisku, které má dobrou turistickou infrastrukturu. O noční zábavu se tady stará několik barů, ovšem typicky hlučné diskotéky a další zábavní podniky, které by mohly klid letoviska Skala narušovat, tady nehledejte.

Dovolená Skala - fotografie

Největším lákadlem pro prožití letní dovolené právě ve vesničce Skala je zdejší pláž. Ta patří k nejlepším nejen na Kefalonii, ale dokonce v celém Řecku. Její délka přesahuje 2 kilometry a povrch tvoří písek, jenž v některých místech přechází v jemné oblázky. Pláž je dobře turisticky vybavená a její návštěvníci mají možnost zapůjčit si tady lehátka a slunečníky. Nechybí převlékárny a sprchy se sladkou vodou.

O tom, že jde skutečně o atraktivní pláž, svědčí i několikeré ocenění modrou vlajkou Evropské unie. Aktivní jedinci se budou moci na pláži u letoviska Skala věnovat nejrůznějším vodním a plážových sportům a k oblíbeným aktivitám tady patří šnorchlování a přístrojové potápění.

Protože se pláž vesničky Skala svažuje do moře jen pozvolna, je dovolená v této části ostrova Kefalonia vhodná pro rodiny s malými dětmi a též méně zdatné plavce. Skala se bude líbit i turistům, kteří chtějí prožít svou dovolenou spíše v typické řecké vesničce než v moderním turistickém letovisku plném nedávno postavených rozlehlých hotelových komplexů.

Kam jinam na Kefalonii na dovolenou?

Skala není jediným místem, kde se dá prožít na Kefalonii příjemná dovolená a turisté sem přilétají relaxovat a užít si slunce a moře. Aktuálně si s námi můžete odletět odpočinou na dovolenou do Řecka i na následujících místech: Argostoli, Fiskardo, Karavados, Karavomilos, Kounopetra, Lassi, Lixouri, Lourdas, osada Xi, Poros, Svoronata, Vrahinari.

Další sekce katalogu Skala, ostrov Kefalonia

Dovolená se slevou na poslední chvíli v letovisku Skala, která je právě teď v nabídce, je k nalezení v sekci last minute Skala. Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do střediska Skala jsou prezentovány v sekci Skala first minute.