Studio / Apartmán George, Agios Georgios (jih)

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu


Strava Bez stravy

Ceny za osobu od 10.990 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha:
Studia se nacházejí na jihozápade Korfu, v letovisku Agios Georgios, které má jednu z nejlepších pláží na ostrove se zlatým pískem. Agios Georgios má široký výber supermarketu a obchodu se suvenýry, spoustu taveren a baru podél silnic, z nichž mnoho vede na pláž, kde si mužete príjemne vychutnat koktejly ci veceri pri nádherném západu slunce. Mesto Korfu je vzdáleno 32km, letište 31km, pláž je vzdálená 50m, nejbližší supermarket 30m a autobusová zastávka 50m.

Vybavení hotelu:
Je to malý komplex o 10 studiích, které se nacházejí hned vedle hotelu Golden Sands, kde hosté Studia George mají volný vstup do hotelu vcetne jeho bazénu.

Vybavení pokoje:
Jednoduše zařízená studia s oddelenými lužky, mírne oddeleným kuchynským koutem, koupelnou se sprchou, WC, klimatizací za poplatek (nebo ventilátor), chladnickou a balkón s výhledem na more nebo bocním výhledem na more. Úklid studií probíhá jednou týdně, cca v polovině pobytu.

Další ubytovací kapacity v letovisku Agios Georgios (jih)

Studio / Apartmán George není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agios Georgios (jih) se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Agios Georgios (jih): Antonis, Blue Sea, Bruskos, Golden Sands, Saint George Palace, Sandy Beach.