Studio / Apartmán Leonidas, Agios Georgios (jih)

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu


Strava Bez stravy

Ceny za osobu od 9.891 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 10%

Vybavení
Popis:
Apartmány obklopené zahradou jsou situované v mírném svahu letoviska Agios Georgios, 150 m od jedné z nejkrásnějších pláží ostrova s pozvolným vstupem do moře, každoročně oceňované modrou vlajkou. Centrum letoviska s množstvím obchůdků, restaurací a taveren je vzdálené cca 200 m. V blízkém hotelu Belle Helene možnost dokoupení polopenze nebo využití bazénu (podmínkou je konzumace v baru u bazénu). Doporučujeme nenáročným klientům, kteří si přejí strávit dovolenou na klidném a příjemném místě.

Informace k ubytování:
 prostorné apartmány s možností až tří přistýlek (2 místnosti) sociální zařízení (WC, sprcha nebo vana) kuchyňský kout (lednice, vařič, základní nádobí) klimatizace (na vyžádání v CK, za poplatek cca 5 €/den) balkon nebo terasa

Vybavení a služby:
 Wi-Fi za poplatek: vodní sporty na pláži

Cena zahrnuje:
Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.Cena zahrnuje:
letenku Brno - Korfu - Brno vč. všech poplatkůletenku Ostrava - Korfu - Ostrava vč. všech poplatkůletenku Praha - Korfu - Praha vč. všech poplatkůtransfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpětubytování bez stravy/polopenzislužby delegáta v místě pobytu

Další ubytovací kapacity v letovisku Agios Georgios (jih)

Studio / Apartmán Leonidas není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agios Georgios (jih) se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Agios Georgios (jih): Blue Sea, Bruskos, Sandy Beach.