Hotel Mareblue Beach, Agios Spyridon

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu


Strava All inclusive

Ceny za osobu od 12.290 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha:
Krásný hotel ze sítě Mareblue Hotels leží na severním pobřeží ostrova Korfu, v oblasti Agios Spyridonas. Hotel nabízí komfortní ubytování, kvalitní služby, spoustu zábavy i sportovních aktivit. Nachází se mezi dvěma vesničkami Kassiopi a Acharavi, které stojí za to navštívit ať už kvůli nakupování nebo krásné přírodě. Doporučujeme všem věkovým kategoriím. POLOHA HOTELU: centrum Kassiopi cca 6 km, centrum Acharavi cca 5 km, hlavní město Korfu cca 40 km, letiště cca 40 km

Vybavení hotelu:
K vybavení hotelu patří: vstupní hala s recepcí, TV koutek, internet (za poplatek),možnost Wi-fi připojení, hlavní restaurace, a la carte restaurace, restaurace u bazénu, plážová restaurace, 3 bary, venkovní bazén (lehátka, slunečníky a osušky zdarma), dětské hřiště, miniclub, animační programy

Vybavení pokoje:
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní koupelna, WC, individuálně řízená klimatizace (červen - září), TV/ SAT, telefon, rádio, mini lednička, servis na přípravu kávy a čaje, bezpečnostní schránka (za poplatek), balkón nebo terasa
Písečná pláž jen 50 m od hotelu. K dispozici krásný relaxační bazén pro dospělé. Bohatý animační program pro děti.

v klidné části letoviska. Taverny a obchody v blízkém okolí. Centrum letoviska Acharavi cca 5 km. Dobré spojení autobusy. Autobusová zastávka ve vzdálenosti cca 300 m. Transfer z letiště cca 110 min.

cca 50 m od menší písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, která je dostupná přes klidnou pobřežní uličku. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

hotel nabízí ubytování v 350 pokojích v hlavní budově a několika vedlejších budovách, výtahy. Hostům je k dispozici přijímací hala s recepcí, internetový koutek za poplatek, hlavní restaurace, a-la-carte restaurace, bary a minimarket. V zahradním areálu se nachází sladkovodní bazén s vestavěným dětským bazénem, relaxační bazén pro dospělé a snack bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky na kauci.

dvoulůžkové pokoje (1A/2A/3A): chladnička, klimatizace, trezor k pronajmutí, satelitní TV, WiFi za poplatek, telefon, fén, vana s integrovanou sprchou, WC, balkon nebo terasa s výhledem do zahrady. Dvoulůžkové pokoje (2D/3D): balkon nebo terasa s výhledem na moře, jinak se stejným vybavením jako 1A/2A/3A. Joker pokoje (2S/3S): balkon nebo terasa bez určení výhledu, jinak stejné vybavení jako 1A/2A/3A. Rodinné pokoje (2B): kombinace obývací ložnice s dvoulůžkem a patrovou postelí, balkon nebo terasa bez určení výhledu, jinak stejné vybavení jako 1A/2A/3A. Rodinné pokoje (2C/3C/4C): navíc samostatná ložnice s dvoulůžkem, jinak stejné vybavení jako 2B. Deluxe pokoje (2F/3F): komfortněji zařízené, balkon nebo terasa bez určení výhledu, jinak se stejným vybavením jako 1A/2A/3A.

all inclusive.

malé fitness, tenis (bez osvětlení), stolní tenis, volejbal, aqua aerobic, fotbal, plážový volejbal a šipky.

Za poplatek
biliár, půjčovna kol a možnost potápění.

Za poplatek
masáže.

denní a večerní animační program.

vestavěný dětský bazén, dětský animační program, minidiskotéka, miniklub (od 4 do 12 let), dětské hřiště, dětské židličky v restauraci, dětské postýlky na vyžádání zdarma.

4.

VISA, MasterCard, American Express.

snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Pravidelné tematické večery. Show cooking. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:30 do 23:00 h. Snacky od 11:00 do 16:30 h. Zmrzlina od 10:30 do 19.00 h. Káva, čaj a čajové pečivo od 16:30 do 17:30 h.

Další ubytovací kapacity v letovisku Agios Spyridon

Hotel Mareblue Beach není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agios Spyridon se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Agios Spyridon: Blue Bay Escape, Mare Blue Beach Resort, Mareblue Beach Resort.