Studio / Apartmán Moros, Agios Stefanos (Korfu)

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu


Strava Bez stravy, Polopenze

Ceny za osobu od 7.990 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Informace o ubytování
2-4 lůžka bez stravy nebo s polopenzí - možnost dokoupení snídaní (taverna Condor)

Poloha
Moros se nachází ve svahu ve středu letoviska Agios Stefanos blízko krásné písečné pláže stejného jména. Chůze do svahu Vás odmění pěkným panoramatickým výhledem na moře a na vesničku Agios Stefanos. Na pláž se dostanete, seběhnete-li ze svahu a vydáte-li se podél místní zástavby za pár minut. Centrum osady je velmi blízko, takže první taverny a obchody máte doslova na dosah. Naleznete zde vše, co k dovolené budete potřebovat. Dokonalou písečnou pláž a pozvolný vstup do moře ocení i rodiny.

Ubytování
Jednoduše vybavená studia jsou ve zvýšeném přízemí nebo v prvním patře. Prostorné terasy a balkóny studií jsou zastíněné. Studia jsou dvoulůžková nebo třílůžková. V některých dvoulůžkových studiích lze vyžádat přistýlku (rozkládací lůžko pro dítě do 12 let). V jednom třílůžkovém studiu je gauč, který může posloužit jako čtvrté lůžko (pro dítě do 12 let). Studia jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za příplatek). V domě je Wi-Fi a můžete si vyžádat dětskou postýlku a fén.

Stravování
Servírované snídaně a večeře (předkrm, hlavní jídlo - výběr z jídelního lístku, dezert) jsou podávány v nedaleké taverně Condor. Taverna je známá svojí dobrou kuchyní.

Shrnutí
Největší předností domu je panoramatický výhled na moře a snadná dosažitelnost pláže i centra letoviska.

Vzdálenosti
od pláže Agios Stefanos: cca 260 m od centra Agios Stefanos: cca 100 m

Další ubytovací kapacity v letovisku Agios Stefanos (Korfu)

Studio / Apartmán Moros není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agios Stefanos (Korfu) se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Agios Stefanos (Korfu): Argyris, Evinos, Maria, Paralia II, Spiros a Maria, Sunset, Theodosia.