Studio / Apartmán Moros, Agios Stefanos (Korfu)

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu


Strava Bez stravy

Ceny za osobu od 9.490 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 15%

Vybavení
Informace o ubytování
2-4 lůžka bez stravy - možnost dokoupení snídaní a večeří (taverna Condor)

Poloha
Moros se nachází ve svahu ve středu letoviska Agios Stefanos blízko krásné písečné pláže stejného jména. Chůze do svahu Vás odmění pěkným panoramatickým výhledem na moře a na vesničku Agios Stefanos. Na pláž se dostanete, seběhnete-li ze svahu a vydáte-li se podél místní zástavby za pár minut. Centrum osady je velmi blízko, takže první taverny a obchody máte doslova na dosah. Naleznete zde vše, co k dovolené budete potřebovat. Dokonalou písečnou pláž a pozvolný vstup do moře ocení i rodiny.

Ubytování
Jednoduše vybavená studia jsou ve zvýšeném přízemí nebo v prvním patře. Prostorné terasy a balkóny studií jsou zastíněné. Studia jsou dvoulůžková nebo třílůžková. V některých dvoulůžkových studiích lze vyžádat přistýlku (rozkládací lůžko pro dítě do 12 let). V jednom třílůžkovém studiu je gauč, který může posloužit jako čtvrté lůžko (pro dítě do 12 let). Studia jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za příplatek). V domě je Wi-Fi a můžete si vyžádat dětskou postýlku a fén.

Stravování
Možnost dokoupení snídaní a večeří, které jsou podávány v nedaleké taverně Condor. Taverna je známá svojí dobrou kuchyní.

Shrnutí
Největší předností domu je panoramatický výhled na moře a snadná dosažitelnost pláže i centra letoviska.

Vzdálenosti
od pláže Agios Stefanos: cca 260 m od centra Agios Stefanos: cca 100 m

Další ubytovací kapacity v letovisku Agios Stefanos (Korfu)

Studio / Apartmán Moros není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agios Stefanos (Korfu) se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Agios Stefanos (Korfu): Argyris, Athina, Evinos, Maria, Paralia II, Spiros a Maria, Sunset.