Hotel Philoxenia, Ermones

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Ermones

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Útulný hotel v letovisku Ermones se nachází nad půvabnou zátokou. Golfové hřiště cca 1 km.

nad půvabnou zátokou, cca 1,5 km od původní, idylické vesnice Vatos. Golfové hřiště cca 1 km. Město Korfu cca 15 km, zastávka autobusu v blízkosti a ve vesnici Vatos. Letiště Korfu cca 14 km.

cca 120 m od oblázkovo – písečné pláže. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

hotel disponuje 49 pokoji, které jsou rozdělené do 2 budov. Svým hostům nabízí recepci, bar, koutek s TV a restauraci. Ve venkovním areálu se nachází sladkovodní bazén se samostatným dětským bazénem, opalovací terasa a také snack bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Podložky na lehátka u bazénu za poplatek.

dvoulůžkové pokoje (A2A): s telefonem, trezorem k pronajmutí, chladničkou a klimatizací (obě za poplatek), vana nebo sprcha, WC a balkon nebo terasa s výhledem na moře.

polopenze. Snídaně formou bufetových stolů, večeře výběr z menu.

Za poplatek
v hlavní sezóně vodní sporty na pláži, škola potápění a půjčovna kol přes místní poskytovatele. V okolí taverny.

služby delegáta - telefonický kontakt; platba kartou: VISA, MasterCard; místní kategorie: B.

Další ubytovací kapacity v letovisku Ermones

Hotel Philoxenia není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Ermones se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Ermones: Atlantica Grand Mediterraneo Resort & Spa, Ithea Suites.