Hotel Kassiopi Memento Resort, Kassiopi

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Kassiopi

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Popis
Velice pěkný hotelový komplex leží v nádherné zahradě jen 250 m od užší oblázkové pláže a 10 minut od centra letoviska. Hotelový minibus vás zdarma doveze na pláže Votana, Avlaki a Kalamaki a také do městečka Kassiopi. K hotelovému vybavení patří recepce, internetový koutek, Wi-Fi ve veřejných prostorách a v pokojích, restaurace s tradiční a mezinárodní kuchyní a bar, který se postará o vaši večerní zábavu. V areálu komplexu objevíte také 4 bazény s lehátky a slunečníky zdarma a dětský bazén. Ke sportovnímu vyžití patří tenis, kulečník, stolní tenis, fitness a basketbal, hotel pořádá animační programy a řecký večer. Letovisko Kassiopi (Řecko, Korfu)se stylem tradiční řecké vesničky okouzlí jistě každého návštěvníka, naleznete zde tradiční hospůdky, ale i živější bary a diskotéky. Bývalá malá rybářská osada se postupem času přeměnila v příjemné letovisko bez velkých hotelových komplexů. Doporučujeme klientům, kteří touží po klidné dovolené v nádherném přírodním prostředí.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, klimatizace, lednice, Wi-Fi, TV/SAT, telefon, lednice, fén, koupelna a balkon. Rodinné pokoje na vyžádání

Stravování
All inclusive :Snídaně (7.00−10.00), oběd (13.30−15.00) a večeře (19.00−21.30) formou bufetu. Dopolední snack, zmrzlina, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (11.00−22.30).

Cena zahrnuje
• ubytování po příslušný počet nocí
• leteckou přepravu tam i zpět
• letištní taxy a palivový příplatek
• transfery letiště / hotel / letiště
• činnost stálého delegáta


Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)

Doprava
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, za příplatek 600 Kč/ osoba z Prahy a Ostravy.

Příbuzné produkty
Hotel Kassiopi Memento Resort ***+ - 10/11 nocí

Způsob prodeje
na vyžádání

Další ubytovací kapacity v letovisku Kassiopi

Hotel Kassiopi Memento Resort není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Kassiopi se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Kassiopi: Apraos Bay, Katia, Memento Kassiopi Resort, Tea.