Hotel Liapades Beach, Liapades

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Liapades

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Liapades Beach - vybavení

bazén, u pláže, klimatizace
Poloha:
Na západním pobřeží ostrova je krásná přírodní zátoka s křišťálově čistým mořem v malém letovisku zvaném Liapades. Mezi zelenými stráněmi se strmě klikatí cesta vedoucí dolů až k pláži.

Vybavení hotelu:
Hotel Liapades Beach je nenásilně zasazen ve svahu mezi borovicemi, cypřiši a palmami. Komplex tvoří několik menších budov a bazén v zahradě. Pokoje jsou moderně zařízené a nabízejí dostatečný komfort pro trávení letní dovolené. V zahradě u bazénu je božský klid k relaxaci, takže se konečně dostanete ke své oblíbené knize. Pár metrů od hotelu jen seběhnete s kopečka na pěknou písečno-oblázkovou pláž, kde si můžete pronajmout lehátka a slunečník nebo se zabavit některým z vodních sportů. V nedalekém malém centru letoviska najdete několik taveren, barů i obchodů.

- sladkovodní bazén a dětský bazén
- recepce, hala s TV
- bar s večerním programem (řecký večer, barbecue, živá hudba)
- stolní tenis

Vybavení pokoje:
Dvoulůžkový pokoj – jednoduše zařízené pokoje, vlastní sociální zařízení s WC . Za příplatek lze pořídit klimatizaci a trezor. Možnost 1 přistýlky. 40 pokojů, 3 budovy, 3 patra.

Další ubytovací kapacity v letovisku Liapades

Hotel Liapades Beach není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Liapades se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Liapades: Blue Princess Beach, Paradise Inn.