Studio / Apartmán Ionian Eye, Messonghi

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Messonghi

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Studio / Apartmán Ionian Eye - vybavení

bazén, připojení k Internetu, klimatizace
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu
Transfer do/z hotelu taxíkem. Pojištění Basic ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.

Poloha
Hotel Ionian Eye se nachází na jihovýchodním pobřeží ostrova, 450 metrů od centra letoviska Messonghi, asi 22 kilometrů od hlavního města a 300 metrů od oblázkové pláže. Messonghi je původní vesnice, nabízí mnoho obchodů, taveren, rybích restaurací a najdete zde lékárny i bankomaty a autobusovou zastávku.

Popis hotelu
Areál, postavený s důrazem na detail a pohodlí svých hostů, se nachází v zahradě ve svahu se vzrostlými stromy s nádhernými výhledy do okolní zeleně a na moře. Relaxovat můžete u infinity bazénu nebo na oblázkové pláži, která je v dosahu 300 metrů. Hotel neakceptuje ubytování dětí mladších 10 let.

Pláž & Bazény
infinity hlavní bazén se sladkou vodou a oddělený dětský bazén, sprcha u bazénu, elegantní dřevěná sluneční terasa, lehátka s pohodlnými matracemi, sluneční pohovky, sluneční altánky a slunečníky u bazénu bez poplatku, plážové osušky bez poplatku, oblázková pláž 300 metrů od hotelu lehátka a slunečníky na pláži za poplatek

Vybavení hotelu
recepce, možnost česky mluvícího personálu infinity bazén a dětský bazén

Ubytování
klimatizovaná studia pro 2 osoby s plně vybavením kuchyňským koutem, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, lednička, vařič, varná konvice, TV, trezor velikosti laptopu, wifi, balkón, sítě proti hmyzu, možnost ubytování v dvoupokojových studiích pro rodiny s dětmi na vyžádání

Stravování
bez stravy

Internetové připojení
wifi bez poplatku ve všech studiích

Relaxace & Wellness
masáže

Popisy pokojů
Dvoulůžkové studio bez výhledu na mořeStudio je zařízeno dvoulůžkem, na přání lze lůžka oddělit, kuchyňský kout, koupelna s WC, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 2 osoby.Dvoulůžkové studio výhled na mořeStudio je zařízeno dvoulůžkem, na přání lze lůžka oddělit, kuchyňský kout, koupelna s WC, balkón nebo terasa s výhledem na moře. Max. obsazenost 2 osoby.Dvoupokojové studio výhled na mořeStudio o dvou ložnicích, v jedné je dvoulůžko ve druhé rozkládací pohovka, kuchyňský kout, každý pokoj má vlastní balkón/ terasu, koupelna s WC. Max. obsazenost 4 osoby.

Cena zahrnuje
ubytování se stravováním dle popisu,leteckou dopravu Praha - Korfu- Praha s váhovým limitem zavazadla 15 kg,letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,asistenci delegáta, transfery na místě vozem TAXI,základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Další ubytovací kapacity v letovisku Messonghi

Studio / Apartmán Ionian Eye není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Messonghi se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Messonghi: Gemini, Christina Riverside, Lina, Messonghi Beach, Pantheon Hall, SENTIDO Apollo Palace.