Hotel Corfu Residence, Nissaki

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Nissaki

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 12.990 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 18%

Vybavení
Středisko:
Nissaki

Poloha:
Částečně renovovaný hotel je postavený ve svahu asi 400 m od centra malebného letoviska Nissaki s několika obchody a tavernami. Vzdálenost od letiště je asi 25 km, do hlavního města cca 20 km, autobusová zastávka se nachází asi 30 m od hotelu.

Vybavení:
Vstupní hala s recepcí a směnárnou, hlavní restaurace, restaurace a la carte, bar u bazénu, terasa s výhledem na moře, WiFi v areálu hotelu zdarma. Bazén se slunečníky a lehátky zdarma. Vzhledem k umístění a členitosti terénu není hotel vhodný pro pohybově omezené osoby.

Sport a zábava:
Ve středisku Nissaki možnost posezení v některé z typických řeckých taveren.

Ubytování:
Renovované standardní dvoulůžkové pokoje mají klimatizaci, koupelnu (sprcha nebo vana, vysoušeč vlasů, WC), SAT/TV, telefon, ledničku, trezor, varnou konvici a balkon s výhledem na moře. Na vyžádání a za poplatek možnost rodinného pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek, vybavení stejné jako standardní pokoj.

Stravování:
All inclusive - snídaně, pozdní snídaně, oběd a večeře formou bufetu v hlavní restauraci, odpolední čaj, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v baru u bazénu ve vyhrazených časech.

Pláž:
Veřejná písčito-kamenitá pláž Nissaki s pozvolným vstupem do moře je ve vzdálenosti cca 400 m od hotelu, další pláž Barbati, rovněž písčito-kamenitá, se nachází 1,5 km od hotelu (bezplatný hotelový bus ve vyznačených hodinách). Lehátka, slunečníky a plážové osušky za poplatek.

Tipy pro správnou volbu:
- rodinná dovolená - blízko centra i pláže - malebné okolí - výhled na moře

Upozornění:
Upozornění - od 1.1.2018 je na základě nové místní právní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování. Tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu. Její výše činí 3 EURO na pokoj a noc.
Poloha objektu:
Hotel situován na kopci, pouhých 300 m od centra Nissaki - nákupní možnosti, restaurace, kavárny a bary. Hlavní město Kerkyra cca 24 km (autobusová zastávka u hotelu).Vzdálenost hotelu od letiště je cca 25 km.

Vybavení hotelu:
49 pokojů, vstupní hala s recepcí, TV koutek, restaurace, bar. V areálu hotelu hlavní bazén s odděleným dětským bazénem, bar u bazénu, lehátka a slunečníky zdarma, parkoviště.

Vybavení pokojů:
DR / DRP: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace (za poplatek), TV/sat., telefon, lednička, balkon nebo terasa. DRSV: viz. DR, výhled na moře. AP1: viz. DR, 1 ložnice, kuchyňka AP1SV: viz. AP1, výhled na moře. AP2: viz. DR, 2 ložnice, kuchyňka AP2SV: viz. AP2, výhled moře

Zábava:
Dvakrát týdně večení animace.

Stravování:
Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeří formou bufetu, či programu all inclusive.

Sportovní vyžití:
Oblázková pláž cca 500 m od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Pro děti:
Za poplatek: kulečník

Program All Inclusive:
Dětský bazén, dštská postýlka (na vyžádání).

Další ubytovací kapacity v letovisku Nissaki

Hotel Corfu Residence není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Nissaki se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Nissaki: Nissaki Beach, Sunshine Corfu & Spa.