Hotel Corfu Residence, Nissaki

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Nissaki

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha objektu:
Hotel situován na kopci, pouhých 300 m od centra Nissaki - nákupní možnosti, restaurace, kavárny a bary. Hlavní město Kerkyra cca 24 km (autobusová zastávka u hotelu).Vzdálenost hotelu od letiště je cca 25 km.

Vybavení hotelu:
49 pokojů, vstupní hala s recepcí, TV koutek, restaurace, bar. V areálu hotelu hlavní bazén s odděleným dětským bazénem, bar u bazénu, lehátka a slunečníky zdarma, parkoviště.

Vybavení pokojů:
DR / DRP: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace (za poplatek), TV/sat., telefon, lednička, balkon nebo terasa. DRSV: viz. DR, výhled na moře. AP1: viz. DR, 1 ložnice, kuchyňka AP1SV: viz. AP1, výhled na moře. AP2: viz. DR, 2 ložnice, kuchyňka AP2SV: viz. AP2, výhled moře

Zábava:
Dvakrát týdně večení animace.

Stravování:
Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeří formou bufetu, či programu all inclusive.

Sportovní vyžití:
Oblázková pláž cca 500 m od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Pro děti:
Za poplatek: kulečník

Program All Inclusive:
Dětský bazén, dštská postýlka (na vyžádání).

Další ubytovací kapacity v letovisku Nissaki

Hotel Corfu Residence není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Nissaki se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Nissaki: Nissaki Beach, Sunshine Corfu & Spa.