Hotel Santa Marina, Chania

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Chania

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Santa Marina - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace, fitness, bezbariérový objekt
Poloha objektu:
Hotelový komplex na okraji letoviska Agia Marina cca 8 km západně od města Chania (pravidelné autobusové spojení) a 21 km od letiště Chania.

Vybavení hotelu:
Hlavní a vedlejší budova jsou odděleny pobřežní komunikací (propojeny podchodem). Vstupní hala s recepcí, místnost k posezení a hlavní restaurace s terasou, bar, bazén, dětské brouzdaliště, terasa na slunění, lehátka a slunečníky zdarma, minimarket.

Vybavení pokojů:
DRGV: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., telefon, minibar za poplatek, trezor za poplatek, balkon nebo terasa, vedlejší budova. DRPV: viz DRGV, výhled na bazén. DRSV: viz DRGV, hlavní budova, výhled na moře. FR: viz DRGV, palanda.

Zábava:
Animační programy pro děti a dospělé, 1x týdně řecký večer.

Stravování:
Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení programu all inclusive.

Sportovní vyžití:
Hotel přímo u písečné pláže, plážový bar. Lehátka a slunečníky za poplatek a osušky oproti kauci, bar na pláži. Hosté ubytovaní ve vedlejší budově jsou cca 80 m od pláže.

Pro děti:
Zdarma: fitness, stolní tenis, plážový volejbal. Za poplatek: vodní sporty, masáže, biliár.

Program All Inclusive:
Dětský bazén, dětské hřiště, miniklub, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

Další informace:
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Sendviče, káva, čaj, sladkosti a zmrzlina během dne Neomezené množství vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů (10.00–23.00 hod.)
Středisko:
Agia Marina

Poloha:
Hotel Santa Marina Beach, který se nachází na začátku letoviska Agia Marina, byl kompletně zrekonstruován a je rozdělen na několik částí - hlavní budovu s restaurací postavenou přímo u pláže, další 2 křídla se 2 bazény a jedno nově postavené křídlo "Pearl Wing" za pobřežní komunikací. Zde je další bufetová restaurace, pec na pizzu a relaxační bazén (žádné animační programy). Hosté mohou využívat služby tohoto křídla, ať jsou ubytováni v kterékoliv části hotelu. Vzdálenost k moři je cca 100m v závislosti na umístění pokoje. Hlavní budovu propojuje se zbylým hotelovým areálem podchod pod pobřežní komunikací a lávka. V hlavní budově s výhledem na moře je k dispozici recepce, bar, společenská hala s krbem a TV, restaurace s terasou, taverna přímo na pláži a plážový bar. V zadní budově za silnicí jsou hostům k dispozici 2 sladkovodní bazény s dětskou částí s lehátky a slunečníky zdarma, terasa na slunění a fitness. Hotel uspokojí i náročnější zákazníky a rodiny s dětmi. Nedaleko hotelu se nachází autobusová zastávka, odkud se dostanete pravidelnými autobusovými linkami během celého dne do Chanie.

Vybavení:
Vstupní hala s recepcí, TV místnost internet + wi-fi za poplatek 15E/týden, trezor za poplatek 2,5E/den, úschovna zavazadel, 4 výtahy, 24 hodinová pokojová služba, 2 bazény, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénů zdarma, hlavní bufetová restaurace s "cooking show" , taverna (obědy a la carte), restaurace Azzuro (večeře a la carte - středomořská kuchyně) hlavní bar, bar u bazénu a bar na pláži, zahrada v části komplexu za komunikací, ohniště, prádelna, hlídání dětí - nové křídlo "Pearl" - bufetová restaurace Theodora - gyros, pizza a tématický večerní bufet 2x týdně, bazén s dětskou částí, bar u bazénu, mini-klub, herna (kulečník, hokej), dětské hřiště.

Sport a zábava:
Posilovna, řecký večer, stolní tenis, plážový volejbal, dětské hřiště, miniclub, animační programy, aqua aerobic, pilates, fitness, řecký večer 1x týdně, stolní tenis, plážový volejbal, Za poplatek vodní sporty na pláži a masáže.

Ubytování:
Dvoulůžkový pokoj – koupelna se sprchou nebo vanou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, radio, TV/SAT s hudebními kanály, minibar, pantofle, centrální klimatizace ( od 1.6.-30.9.), balkon nebo terasa. Pokoje se mohou nacházet v části za pobřežní komunikací. Trezor za příplatek cca 18 Eur/týden. Možnost 2 přistýlek (max. 3 dospělí). Dětská postýlka možná na vyžádání zdarma. Rodinný pokoj s možností 2 přistýlek a výhled na moře za příplatek na vyžádání.

Stravování:
All inclusive - snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Snack (pizza, tousty, sendviče), káva, sladkosti během dne, nealkoholické nápoje, víno, pivo a alkoholické nápoje místní výroby.

Pláž:
Písečná pláž přímo před hlavní budovou hotelu. Vzdálenost cca 20-100 m (dle umístění pokoje). Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Zapůjčení plážových osušek za vratný depozit 10E.

Tipy pro správnou volbu:
- výborná poloha v centru Agia Mariny - kvalitní kuchyně - výhled na ostrov Sv. Theodora

Informace:
Na vyžádání - jednolůžkový pokoj a pobyty na 15 dní.