Hotel Atlantis (Aquila), Heraklion

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Heraklion

Strava Snídaně, Polopenze

Ceny za osobu od 15.790 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 20%

Vybavení
Poloha objektu:
Hotel cca 5 km od letiště v Heraklionu, 500 m do centra města Heraklion. Hotel je umístěn v samém centru Heraklionu plného památek.

Vybavení hotelu:
164 pokojů, pětipatrová budova, vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, bar, vnitřní a venkovní bazén se slanou vodou, čistírna, slunečníky, lehátka a osušky u bazénu zdarma, prádelna, konferenční místnosti, tenisový kurt, lékařské služby, půjčovnu motorových vozidel, business koutek s tiskárnou 24 hod, soukromé parkoviště, . Speciální služba Mythica za poplatek: brzký check-in/check-out, welcome drink, květiny, ovoce, dárek, prohlídka hotelu (na vyžádání), novinový servis.

Vybavení pokojů:
DR:koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., telefon, trezor, minibar za poplatek, set na přípravu kávy a čaje,  výhled na město.DREX: viz DR., prostornější, balkon, výhled na přístav.

Stravování:
Snídaně a večeře formou bufetu.

Přístup na Internet:
Za poplatek: různé druhy masáží a kosmetických balíčků.

Další ubytovací kapacity v letovisku Heraklion

Hotel Atlantis (Aquila) není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Heraklion se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Heraklion: Galaxy, Karteros, Porto Greco Village, Prince Of Lilies.