Hotel Gdm Megaron, Heraklion

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Heraklion

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Gdm Megaron - vybavení

bazén, připojení k Internetu, klimatizace, fitness, wellness, bezbariérový objekt
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu
Transfer do/z hotelu taxíkem. Pojištění Basic ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.

Poloha
Hotel GDM Megaron je ideálně umístěn v docházkové vzdálenosti historického, obchodního i nákupního centra Heraklionu, s výhledem na původní přístav. Vzdálenost od letiště je 5 kilometrů, od přístavu 0 metrů, archeologického muzea 500 metrů a Mínojského paláce Knossos 6 kilometrů. Autobusové spojení s východním a západním pobřežím 150 metrů od hotelu.

Popis hotelu
Luxusní městský hotel s překrásným výhledem a důrazem na každý detail elegantního ubytování.

Pláž & Bazény
venkovní bazén v pátém patře hotelu, nejbližší pláž Karteros je 3 kilometry od hotelu

Vybavení hotelu
recepce, parkoviště, room servis, konferenční místnosti, internetový kout, TV místnost, knihovna, Plaza Café & bar, střešní restaurace, možnost zapůjčení dětské postýlky za poplatek

Ubytování
elegantně zařízené klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, s TV a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, osobní váha, TV, pracovní stůl s ergonomickou židlí, wifi, trezor, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, balkón

Stravování
snídaně, možnost dokoupení večeří

Sport & zábava
hotelová tělocvična, vstup zdarma

Internetové připojení
wifi, privátní ISDN telefonní linky

Relaxace & Wellness
jacuzzi, Hammam, sauna, masáže na vyžádání, tělocvična

Popisy pokojů
Execvutive pokoj výhled město Interiér cca 28 m², luxusně zařízené pokoje s dřevěnými podlahami, lůžka velikosti king size s kvalitními matracemi a podložkami Coco-mat, privátní ISDN telefonní linka s hlasovou schránkou, zvukotěsná okna, výhled na město, max. obsazenost 2 osoby.Executive pokoj výhled na moře Interiér cca 28 m², luxusně zařízené pokoje s dřevěnými podlahami, lůžka velikosti king size s kvalitními matracemi a podložkami Coco-mat, privátní ISDN telefonní linka s hlasovou schránkou, zvukotěsná okna, výhled na moře, max. obsazenost 2 osoby.

Cena zahrnuje
ubytování se stravováním dle popisu,leteckou dopravu do Heraklionu s váhovým limitem zavazadla 15 kg,letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku, transfery na místě vozem TAXI, služby delegáta, základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Další ubytovací kapacity v letovisku Heraklion

Hotel Gdm Megaron není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Heraklion se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Heraklion: Atlantis (Aquila), Karteros, Porto Greco Village, Prince Of Lilies.