Hotel Marbella Nido, Agios Ioannis Peristeron

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu


Strava Snídaně, Polopenze

Ceny za osobu od 24.350 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 23%

Vybavení
Poloha objektu:
V klidné lokalitě uprostřed udržované zahrady cca 17 km od hlavního města Korfu. Centrum letoviska Moraitika s mnoha obchody, restauracemi a bary cca 2 km (autobusová zastávka v pěší dostupnosti).

Vybavení hotelu:
Vstupní hala s recepcí a směnárnou, restaurace, bar, spa, fitness. Venku bazén, bar a restaurace u bazénu, lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Vybavení pokojů:
JS:  koupelna/WC (vysoušeč vlasů), individuální klimatizace, telefon, TV/sat., lednička, trezor (zdarma), balkon nebo terasa, set pro přípravu kávy a čaje, výhled moře. JSJ: viz JS, jacuzzi. JSXJ:  viz. JS, prostornější JSPP:  viz. JS, privátní bazén. JSPPX:  viz. JSPP, prostornější SUJX:  viz. JSJX, oddělená ložnice SUPPX:  viz. JSPPX, oddělená ložnice

Zábava:
Živá hudba v určené večery.

Stravování:
Snídaně formou bufetu. Možnost přikoupení večeře.

Sportovní vyžití:
Soukromá, písečnoooblázková pláž cca 100 m od hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma.

Pro děti:
Zdarma: fitness, jóga. Za poplatek:  potápění, vodní sporty na pláži.

Přístup na Internet:
Za poplatek:  Široká nabídka masáží a wellness procedur. K dispozici je i sauna, hammam a fitness centrum.

Další ubytovací kapacity v letovisku Agios Ioannis Peristeron

Hotel Marbella Nido není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agios Ioannis Peristeron se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Agios Ioannis Peristeron: Aurora, Corfu Belvedere, Corfu Senses Resort, MarBella Corfu, Primasol Louis Ionian Sun.