Hotel Mitsis Hotels Norida Beach, Kardamena

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kos

Místo Kardamena

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Oblíbený hotel přímo na krásné pláži. Sladkovodní bazén s dlouhými vodními skluzavkami. Pizza house na pláži v rámci all inclusive.

hotel postavený ve svahu. Letovisko Kardamena cca 5 km, město Kos cca 32 km. Zastávka linkového autobusu u hotelu. Letiště cca 11 km.

přímo na oblázkovo – písečné pláži s pozvolným vstupem do moře. Plážový bar. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Osušky na kauci.

455 ubytovacích jednotek, rozdělených do hlavní a několika vedlejších budov. Přijímací hala s recepcí, výtah, restaurace, 2 restaurace a-la-carte (asijská, řecká taverna), bar, kafetérie, koutek s TV a minimarket. Ve venkovním areálu bazén s mořskou vodou, sladkovodní bazén (se skluzavkami) a relaxační bazén, vířivka a bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénů zdarma. Osušky na kauci.

dvoulůžkové pokoje superior (A2G/A3G): velmi moderní s mramorovou podlahou, chladničkou, klimatizací, trezorem k pronajmutí (cca 22 €/týden), satelitní TV, telefonem, vanou, WC, fénem a balkonem nebo terasou na straně k horám. Možnost rezervace dvoulůžkových pokojů superior (A2E/A3E) s výhledem na moře. Jednolůžkové pokoje (A1A): se stejným vybavením jako pokoje A2G. Joker pokoje (A2S/A3S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Rodinné suite superior (A2C/A3C/A4C): kombinace obývací ložnice a samostatná ložnice, výhled na moře, jinak stejné vybavení jako pokoje A2G. Rodinné duplex superior pokoje (A2F/A3F/A4F): ve 2 úrovních, navíc s otevřeným prostorem na spaní a 2 koupelnami, výhled na moře, jinak stejné vybavení jako pokoje A2G.

all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Pozdní snídaně do 10.30 h. Obědy možné také v řecké taverně a večeře možné v obou a-la-carte restauracích (předchozí rezervace nutná). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 24.00 h. Snacky, zmrzlina od 10.00 do 23.30 h. Vodová zmrzlina na plážovém baru (květen až září). Pizza House na pláži (11.00 - 17.30 h.). Ovoce u bazénů a na pláži (červenec a srpen). Večer je požadováno vhodné oblečení (pro pány dlouhé kalhoty).

vodní park s 2 velkými a 1 malým tobogánem (od 10.30 do 17.30 h.), 2 tenisové kurty s osvětlením, aerobic, šipky, fotbal, taneční hodiny, stolní tenis, plážový volejbal, vodní pólo, aqua aerobic, basketbal, kanoe a surfování (pouze s licencí). Mezinárodní denní, sportovní a večerní animační program, jazykové řecké kurzy a diskotéka (červen až říjen).

Za poplatek
biliár, půjčovna kol a různé vodní sporty na pláži.

internetový koutek a WiFi za poplatek.

Za poplatek
luxusní MITSIS SPA centrum v sesterském hotelu Mitsis Hotels Blue Domes (cca 30 m).

vestavěný dětský bazén, dětské hřiště, miniklub (od 4 do 12 let), hlídání dětí (na vyžádání, za poplatek), dětské menu v restauraci, dětská diskotéka, zmrzlina a ovoce pro děti. Dětská postýlka (na vyžádání zdarma). Maximální počet osob nesmí být dětskou postýlkou překročen.

místní kategorie: 4; platba kartou: VISA, MasterCard.

Další ubytovací kapacity v letovisku Kardamena

Hotel Mitsis Hotels Norida Beach není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Kardamena se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kosu i v následujících objektech střediska Kardamena: Akti Beach Club, Akti Kalimera, Akti Palace, Asteras Resort, Atlantica Porto Bello Royal, Carda Beach, Cleopatra Classic, Cleopatra Superior, Estia Beach, Evripides Village Beach, Grand Blue, Helona Resort, Kris Mari, Lagas Aegean Village, Lakitira Resort, Lakitira Suites, Mitsis Hotels Blue Domes Resort & Spa, Mitsis Hotels Family Village, Mitsis Hotels Summer Palace, Sovereign Beach, Sunny View, Valynakis Beach.