Hotel Kosta Mare Palace Resort & Spa, Anissaras

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Anissaras

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 26.180 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 23%

Vybavení
Poloha
Hotel se nachází v klidné části letoviska Anissaras, přímo u dlouhé písečné pláže. Přibližně 20 km od letiště Heraklion a pouhé 4 km od živého centra města Hersonissos. Pro golfové nadšence je tento hotel ideální volbou, jelikož do golfového clubu je to cca 3 km. V blízkosti hotelu jsou různé mini markety, bary a taverny. Kvalitní hotel v klidné lokalitě, přímo na pláži je vhodný pro rodiny s dětmi i pro náročnější klientelu.

Vybavení Hotelu
Hotel nabízí velmi elegantní recepční prostor, lobby bar s terasou, společenskou místnost s TV, knihovnu, internetový koutek (za poplatek), restauraci, ala carte restauraci, bar, Wi-Fi připojení ve společných prostorech hotelu zdarma. Sportovní nadšenci mají k dispozici stolní tenis, biliard (za poplatek), šipky, tenisové kurty, volejbalové hřiště, mini fotbalové hřiště, vnitřní bazén, posilovnu a vodní sporty na pláži (za poplatek). K relaxaci mohou hosté využít služeb moderního Spa centra – sauna (30 min zdarma), parní lázně (30 min zdarma), vířivka (zdarma), manikúra a pedikúra (za poplatek), masáže (za poplatek). V zahradě resortu se nachází 3 venkovní bazény, dětský bazén a dětské hřiště. Lehátka, slunečníky a osušky jsou u bazénu k dispozici zdarma.

Vybavení pokoje
Ubytování je k dispozici ve dvoulůžkových pokojích s výhledem na bazén s možností jedné přistýlky, pro dítě nebo dospělou osobu. Za příplatek je možné ubytování ve dvoulůžkových pokojích s výhledem do zahrady, s bočním výhledem na moře nebo s přímým výhledem na moře. Na vyžádání a za příplatek jsou k dispozici rodinné pokoje, zde je možnost ubytovat až 4 dospělé osoby. K vybavení každého pokoje patří vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, WC a fén), klimatizace, telefon, trezor (zdarma), SAT/TV a balkon nebo terasa.

Pláž & plážový servis
Písečná pláž s oblázky se nachází hned u hotelu. Vstup do moře je pozvolný, ale doporučujeme vhodnou obuv do vody, jelikož při vstupu do moře se vyskytují kameny. Plážový servis – lehátka, slunečníky a osušky jsou pro klienty hotelu zdarma.

Sport & Fitness
Venkovní bazény, dětský bazén, stolní tenis, biliard, šipky, tenisové kurty, volejbalové hřiště, mini fotbalové hřiště, vnitřní bazén, posilovnu a vodní sporty na pláži, sauna, parní lázně, vířivka, manikúra a pedikúra, masáže, mini club, dětské disco, animační programy + zábavné večerní programy s živou hudbou.

Stravování
All inclusive
All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře, lehké občerstvení během dne, místní rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje v místech a časech určených hotelem. U večeře je vyžadováno formální oblečení (dlouhé kalhoty u mužů).

Další ubytovací kapacity v letovisku Anissaras

Hotel Kosta Mare Palace Resort & Spa není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Anissaras se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Anissaras: Aldemar Cretan Village, Aldemar Royal Mare, Anissa Beach & Village, Annabella Village Resort & Spa, Anna Maria Village, Aquis Bella Beach, Bella Beach, Classic Apartments, Comfort Malievi, Cretan Garden, Galini, Mitsis Laguna Resort & Spa, Mitsis Serita Beach, Mylos Apartments Clever, Oceanis, Panorama Sea View, Villa Marina, Zorbas Village.