Hotel Apollo, Georgioupolis

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Georgioupolis

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Apollo - vybavení

bazén, klimatizace
Popis:
Hotel disponuje 50 pokoji rozmístěnými ve dvou třípatrových budovách obklopených udržovanou zahrádkou. Klientům je k dispozici vstupní hala s recepcí a směnárnou, společenská místnost s krbem a satelitní TV, restaurace, kadeřnictví, lékařská služba (za poplatek), bazén (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén, sluneční terasa, taverna, hřiště a parkoviště.

Poloha:
Příjemný malý hotel je situován v oblasti Georgiopoulis. Mezinárodní letiště Chania je vzdáleno cca 37 km a Heraklion 95 Km.

Pláž:
Hotel je vzdálen cca 200 od krásné písčité pláže.
Pláž
cca 600 m od pláže přes hlavní komunikaci

Poloha
hotel skládající se ze dvou budov se nachází v letovisku Kavros, poblíž města Georgioupolis, 100 m od centra s obchůdky, bary a restauracemi, 38 km od města Chania a 105 km od letiště v Heraklionu. Hotel je vhodný pro páry i rodiny s dětmi. Oficiální kategorie: 3*.

Vybavení
recepce, trezory, směnárna, internet, společenská místnost s TV, restaurace, bar, pub, bazén, občasné BBQ, supermarket.

Ubytování
hotel nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem, rádiem, SAT TV, připojením k internetu, trezorem, mini barem a balkónem nebo terasou. Některé pokoje mají ledničku.

Služby za poplatek
lehátka a slunečníky na pláži (cca 7EUR/den), trezor (cca 2 EUR/den), klimatizace (cca 6 EUR/den), lednička (cca 5 EUR/den), internet.

Pro děti
dětský bazén, dětské hřiště.

Strava
All inclusive: bufetové snídaně, bufetové obědy, bufetové večeře, místní alkoholické a nealkoholické nápoje.

Další ubytovací kapacity v letovisku Georgioupolis

Hotel Apollo není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Georgioupolis se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Georgioupolis: Anemos Luxury Grand Resort, Eliros Mare, Fereniki Resort & Spa, Mare Monte Beach, Mythos Palace, Pilot Beach Resort, Vantaris Beach, Vantaris Garden, Vantaris Garden & Corner, Vantaris Palace.