Studio / Apartmán Kaissa Beach, Kato Gouves

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Kato Gouves

Strava Polopenze, Plná penze

Ceny za osobu od 12.690 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha a popis:
Kaissa Beach Hotel-Apartments je jednoduše zařízený komplex, který se nachází v letovisku Gouves a leží pouhých 100 m od oblázkové pláže. Skládá se z několika patrových budov rozmístěných v příjemné zahradě. Centrum města s obchůdky, restauracemi a tavernami je vzdálené cca 800 m. Letiště v hlavním městě Heraklion je 18 km. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi, ale také pro všechny nenáročné klienty, kteří vyhledávají příjemné prostředí rodinnou atmosférou. Nedaleko hotelu se nachází autobusová zastávka místní dopravy, díky které se lze snadno dostat do hlavního města Heraklion.

Vybavení hotelu:
Kaissa Beach Hotel-Apartments je vybaven: - recepcí - hlavní restaurací - barem u bazénu - bazénem - internetový koutek v lobby (za poplatek) - WI-FI je zdarma u bazénu v lobby a v restauraci - lékař (za příplatek) - dětská židlička (na vyžádání) - dětská postýlka (na vyžádání)

Vybavení pokoje:
Kaissa Beach Hotel-Apartments nabízí svým klientům ubytování v těchto typech pokojů: - DVOULŮŽKOVÝ POKOJ pro 2 až 3 osoby - DVOULŮŽKOVÝ POKOJ - jedolůžkový pokoj - RODINNÝ POKOJ pro 2 až 4 osoby (oddělená ložnice) - DVOULŮŽKOVÝ POKOJ PROMO ANEX pro 2 až 3 osoby - vzdálenost od hlavní budovy, restaurace a barů je jen 700 metrů (k dispozici kyvadlová doprava z do hlavní budovy a zpět) Pokoje jsou moderní, prostorné a velmi pohodlné. Standardní pokoje mají koupelnu se sprchou, balkón nebo terasu, klimatizaci (za poplatek), trezor (za poplatek), TV a lednici. Promo pokoje jsou vybaveny lednicí, balkonem, klimatizací (za poplatek), trezorem (za poplatek).

Pláž a plážový servis:
Aparthotel se nachází pouhých 100 m od oblázkové pláže se slunečníky a lehátky za poplatek. Další pláž (písečná) je vzdálená 450 m.

Pro děti:
Dětské hřiště, možnost dětské postýlky.

Sport a zábava:
Internetový koutek v lobby, kulečník, vodní sporty na pláži

Služby v ceně:
Lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek:
Klimatizace (6 €/den), trezor na pokoji (2 €/den). Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE DůležIté informace k zájezdu ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Kato Gouves

Studio / Apartmán Kaissa Beach není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Kato Gouves se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Kato Gouves: Adonis Apartmens, Aphrodite Beach, Apollo, Astir Beach, Blue Aegean, Blue Sky Beach, Club Lyda, Cosmi, Depandance Anelin Clever, Despo, Despoina Apartments, Diogenis Blue Palace, Elpida Apartments, Erato, Fotis Studios, Gouves Bay, Gouves Sea and Mare, Gouves Water Park Holiday Resort, Grecotel Amirandes, Hara Ilios, Island, John Mary, Kaissa Beach, Kalia Beach, Kleanthi, Klio, Kri Kri Village, Kritzas Beach, Lavris Hotel & Bungalows, Magda, Maya Beach, Nirever Apartments CLEVER, Palatium, Pallatium, Rena, St. Constantin, Sweet Memory Apartments, The Island, Villa Maria.